Author: a***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 第一次購買 未使用 期待有不錯的效果👍
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: HK$19.00
Original Price: HK$29.00
| Texture | Gel |
| Color | White |
| Type | Toothpaste |
| 長度 | 4.5 cm |
| 寬度 | 2.5 cm |
| 高度 | 7.9 cm |
| 淨重 | 15 g |
| SKU | sb2310120044609659 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 3720992 people said the quality is very good!
Author: a***4
Date:
Review: 第一次購買 未使用 期待有不錯的效果👍
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: 小***欣
Date:
Review: 一個星期使用一次,使用簡單,真的能美白牙齒。是個方便又好用的產品。
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: s***h
Date:
Review: 跟圖片沒有差別,但還沒試過,希望有效
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: 柯***柯
Date:
Review: 非常期待使用過得好效果
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.